قالب شرکتی چیست؟

قطعا از ضروری ترین نیاز های یک شرکت، سایت اینترنتی زیبا، کارآمد و با قیمت مناسب است.

یک سایت خوب به اعتبار یک شرکت کمک زیادی خواهد کرد، به مشتریان خدمات شرکت حس اطمینان خواهد داد و در معرفی برند شرکت هم ضروری خواهد بود.

از همین رو ما در گروه نرم افزاری داروگ برآن شدیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت، ساده برای استفاده، با قیمت مناسب و با تمام امکانات لازم و حتی فراتر از آن برای یک شرکت، بتوانیم سهمی هر چند کوچک در شکوفایی شرکت های مشتریان داشته باشیم.

قالب های شرکتی گروه نرم افزاری داروگ، برپایه فناوری وردپرس و یا PHP بنا شده است. تمام قسمت های این قالب ها از زبان پارسی پشتیبانی کرده و به دلیل استفاده از جدیدترین فناوری ها در توسعه این وبسایت ها، ویرایش و طراحی مجدد آنها بسیار ساده و بدون نیاز به دانش کدنویسی انجام می شود. این وبسایت ها از پنل فوق پیشرفته ای برخوردار می باشند و همچنین امکانات بی نظیری را برای مدیران شرکت ها فراهم می کنند. از لحاظ امنیتی این قالب ها کاملا رایگان بروزرسانی خواهند شد و بدلیل ماهیت وردپرسی و یا PHP جز امن ترین وبسایت ها محسوب می شوند.

ویژگی های برتر

ویژگی های خاص و برتر قالب های شرکتی گروه نرم افزاری داروگ
سئو قدرتمند

سئو به معنای اولیت این وبسایت ها بر سایر وبسایت ها در موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. تمام قالب های گروه نرم افزاری داروگ به دلیل استفاده از آخرین فناوری ها در مراحل توسعه، دارای اولویت بسیار بالایی در موتور های جستجو خواهند بود.

شخصی سازی بی نهایت

تمام قالب های شرکتی گروه نرم افزاری داروگ، قابلیت شخصی سازی بی نظیری دارند. تغیر رنگ تمامی بخش ها، تغییر فونت، تغییر جایگاه المنتها و … . همچنین به دلیل کد نویسی حرفه ای انجام این تغییرات بدون دانش برنامه نویسی و از پنل فروشنده و با نهایت سادگی صورت می پذیرد.

کاملا رسپانسیو

تمام قالب های شرکتی گروه نرم افزاری داروگ، کاملا رسپانسیو و واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده اند به این معنی که که این وبسایت ها خود را با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق می دهند تا کاربر در هر دستگاهی از امکانات سایت بطور کامل استفاده کند.

پنل حرفه ای

قالب های شرکتی گروه نرم افزاری داروگ، از پنل های حرفه ای مخصوص انواع شرکت ها برخوردارند. تمام امکاناتی که که شرکت برای ارتقا فعالیت های خود لازم خواهد داشت در این پنل ها گنجانده شده است. همچنین این پنل ها قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشند.

سازگاری با مرورگرها

تمام قالب های شرکتی گروه نرم افزاری داروگ، با تمامی مرورگرهای موجود، در تمامی دستگاه ها و با هر سیستم عاملی سازگاری کامل دارند. همچنین ارائه بروزرسانی های منظم، پشتیبانی این وبسایت ها از فناوری های آینده را نیز تضمین می کند.

قیمت مناسب

شعار گروه نرم افزاری داروگ، فناوری برا همه می باشد. از همین رو سیاست قیمت گذاری ما به نحوی طراحی شده است که انواع کسب و کارها با هر میزان هزینه ای، بهترین وبسایت ممکن را داشته باشند. همچنین گروه داروگ در فواصل مختلف، جشنواره های فروش بی نظیری را ارائه می کند.

نمونه قالب های شرکتی

شما می توانید هر کدام از قالب های زیر و یا قالب سفارشی خود را سفارش دهید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی گروه نرم افزاری داروگ، در تمامی روز های هفته، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

متن جستجوی خود را تایپ کنید

سبد خرید