قالب خبری چیست؟

اهمیت آگاهی از اخبار روز دنیا برکسی پوشیده نیست. به همین دلیل است که پریازدید ترین سایت های دنیا، سایت های خبری هستند. تبلیغات در سایت های خبری راهی بسیار مناسب برای کسب درآمد بالا می باشد که در صورت علاقه مدیر سایت می توان این منبع درآمد را جز منابع زودبازده دسته بندی کرد.

سایت های خبری می توانند تمام حوزه های خبری را پوشش دهند که البته این گونه سایت ها نیازمند مجوز های قانونی همچنین تیم حرفه ای خبرنگاری می باشند. همچنین انواع سایت های خبری با موضوعاتی خاص می توانند با تیمی کوچک تر شروع به کار کنند.

 ما در گروه نرم افزاری داروگ امیدواریم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت، ساده برای استفاده خبرنگاران، با قیمت مناسب و با تمام امکانات لازم و حتی فراتر از آن برای یک سایت خبری، بتوانیم به ایجاد اشتغال و درآمدزایی بخشی از جامعه کمک کرده باشیم.

قالب های خبری گروه نرم افزاری داروگ، برپایه زبان برنامه نویسی PHP بصورت حرفه ای طراحی شده اند. همچنین قالب هایی با فناوری وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس هم در دسترس مشتریان می باشند. تمام قسمت های این قالب ها از زبان پارسی پشتیبانی کرده و به دلیل استفاده از جدیدترین فناوری ها در توسعه این وبسایت ها، ویرایش و طراحی مجدد آنها بسیار ساده و بدون نیاز به دانش کدنویسی انجام می شود. این وبسایت ها از پنل فوق پیشرفته ای برخوردارند و همچنین قابلیت اتصال به سایت های تبلیغاتی را دارا می باشند. از لحاظ امنیتی این قالب ها کاملا رایگان بروزرسانی خواهند شد و بدلیل کد زنی حرفه ای جز امن ترین وبسایت ها محسوب می شوند.

ویژگی های برتر

ویژگی های خاص و برتر قالب های خبری گروه نرم افزاری داروگ
سئو قدرتمند

سئو به معنای اولیت این وبسایت ها بر سایر وبسایت ها در موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. تمام قالب های گروه نرم افزاری داروگ به دلیل استفاده از آخرین فناوری ها در مراحل توسعه، دارای اولویت بسیار بالایی در موتور های جستجو خواهند بود.

شخصی سازی بی نهایت

تمام قالب های خبری گروه داروگ، قابلیت شخصی سازی بی نظیری دارند. تغیر رنگ تمامی بخش ها، تغییر فونت، تغییر جایگاه المنتها و … . همچنین به دلیل کد نویسی حرفه ای انجام این تغییرات بدون دانش برنامه نویسی و از پنل فروشنده و با نهایت سادگی صورت می پذیرد.

کاملا رسپانسیو

تمام قالب های خبری گروه نرم افزاری داروگ، کاملا رسپانسیو و واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده اند به این معنی که که این وبسایت ها خود را با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق می دهند تا کاربر در هر دستگاهی از امکانات سایت بطور کامل استفاده کند.

پنل حرفه ای

قالب های خبری گروه نرم افزاری داروگ، از پنل های حرفه ای مخصوص خبرگزاری و کاربر برخوردارند. تمام امکاناتی که که یک بنگاه خبری، و کاربر لازم خواهد داشت در این پنل ها گنجانده شده است. همچنین این پنل ها قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشند.

سازگاری با مرورگرها

تمام قالب های خبری گروه نرم افزاری داروگ، با تمامی مرورگرهای موجود، در تمامی دستگاه ها و با هر سیستم عاملی سازگاری کامل دارند. همچنین ارائه بروزرسانی های منظم، پشتیبانی این وبسایت ها از فناوری های آینده را نیز تضمین می کند.

قیمت مناسب

شعار گروه نرم افزاری داروگ، فناوری برا همه می باشد. از همین رو سیاست قیمت گذاری ما به نحوی طراحی شده است که انواع کسب و کارها با هر میزان هزینه ای، بهترین وبسایت ممکن را داشته باشند. همچنین گروه داروگ در فواصل مختلف، جشنواره های فروش بی نظیری را ارائه می کند.

نمونه قالب های خبری

شما می توانید هر کدام از قالب های زیر و یا قالب سفارشی خود را سفارش دهید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی گروه نرم افزاری داروگ، در تمامی روز های هفته، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

متن جستجوی خود را تایپ کنید

سبد خرید