قالب سلامتی چیست؟

حوزه سلامت و پزشکی همیشه جز مهترین دغدغه های ما انسان ها بوده است. رشد اینترنت با همه نقاط مثبتی که به همراه آورده است، متاسفانه در حوزه پزشکی منجر به ناهماهنگی های شده است. جستجوی ناآگاهانه مردم در اینترنت، بدون مراجعه به پزشک قطعا منجر به زیان های جبران ناپذیر خواهد شد.

به همین دلیل توجه به ساماندهی فضای اینترنت در حوزه سلامت، علاوه بر توجه ویژه مسئولان امر، مسئولیت پذیری متخصصان این حوزه را هم طلب می کند. همچنین به دلیل توسعه نیافتگی بیمارستان ها در مناطق محروم هر روزه سیل عظیمی از بیماران این مناطق به کلینک شهرهای بزرگ مراجه می کنند و به دلیل نداشتن نوبت قبلی، مجبور به پرداخت هزینه اقامت و همچنین اتلاف وقت می شوند. از این  رو  راه اندازی سامانه های هوشمند تعیین نوبت کلینک ها  امری ضروری می نماید.

از همین رو ما در گروه نرم افزاری داروگ برآن شدیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت، ساده برای استفاده، با قیمت مناسب و با تمام امکانات لازم و حتی فراتر از آن برای پزشکان، کلینیک ها و بیمارستان ها بتوانیم سهمی هر چند کوچک در راحتی کار کلینیک ها و همچنین بیماران داشته باشیم.

قالب های سلامتی گروه نرم افزاری داروگ، برپایه فناوری وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس بنا شده است. همچنین قالب های سفارشی با PHP نیز قابل سفارش می باشد. تمام قسمت های این قالب ها از زبان پارسی پشتیبانی کرده و به دلیل استفاده از جدیدترین فناوری ها در توسعه این وبسایت ها، ویرایش و طراحی مجدد آنها بسیار ساده و بدون نیاز به دانش کدنویسی انجام می شود. این وبسایت ها از پنل بسیار پیشرفته ای برخوردارند می باشند و همچنین قابلیت های ویژه از جمله تعیین نوبت ویزیت، پرداخت آنلاین، تعیین ساعات کاری، داروخانه آنلاین و…  را دارا می باشند. از لحاظ امنیتی این قالب ها کاملا رایگان بروزرسانی خواهند شد و بدلیل ماهیت، جز امن ترین وبسایت ها محسوب می شوند.

ویژگی های برتر

ویژگی های خاص و برتر قالب های سلامتی گروه نرم افزاری داروگ
سئو قدرتمند

سئو به معنای اولیت این وبسایت ها بر سایر وبسایت ها در موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. تمام قالب های گروه نرم افزاری داروگ به دلیل استفاده از آخرین فناوری ها در مراحل توسعه، دارای اولویت بسیار بالایی در موتور های جستجو خواهند بود.

شخصی سازی بی نهایت

تمام قالب های سلامت گروه نرم افزاری داروگ، قابلیت شخصی سازی بی نظیری دارند. تغیر رنگ تمامی بخش ها، تغییر فونت، تغییر جایگاه المنتها و … . همچنین به دلیل کد نویسی حرفه ای انجام این تغییرات بدون دانش برنامه نویسی و از پنل فروشنده و با نهایت سادگی صورت می پذیرد.

کاملا رسپانسیو

تمام قالب های سلامتی گروه نرم افزاری داروگ، کاملا رسپانسیو و واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده اند به این معنی که که این وبسایت ها خود را با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق می دهند تا کاربر در هر دستگاهی از امکانات سایت بطور کامل استفاده کند.

پنل حرفه ای

قالب های سلامت گروه داروگ، از پنل های حرفه ای مخصوص کلینیک ها و بیماران برخوردارند. تمام امکاناتی که که کلینیک برای مدیریت، و بیمار برای درمان خود لازم خواهد داشت در این پنل ها گنجانده شده است. همچنین این پنل ها قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشند.

سازگاری با مرورگرها

تمام قالب های سلامتی گروه نرم افزاری داروگ، با تمامی مرورگرهای موجود، در تمامی دستگاه ها و با هر سیستم عاملی سازگاری کامل دارند. همچنین ارائه بروزرسانی های منظم، پشتیبانی این وبسایت ها از فناوری های آینده را نیز تضمین می کند.

قیمت مناسب

شعار گروه نرم افزاری داروگ، فناوری برا همه می باشد. از همین رو سیاست قیمت گذاری ما به نحوی طراحی شده است که انواع کسب و کارها با هر میزان هزینه ای، بهترین وبسایت ممکن را داشته باشند. همچنین گروه داروگ در فواصل مختلف، جشنواره های فروش بی نظیری را ارائه می کند.

نمونه قالب های سلامتی

شما می توانید هر کدام از قالب های زیر و یا قالب سفارشی خود را سفارش دهید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی گروه نرم افزاری داروگ، در تمامی روز های هفته، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

متن جستجوی خود را تایپ کنید

سبد خرید