قالب املاکی چیست؟

خرید ملک برای کاربرد های گوناگون یکی از دغدغه های همیشگی مردم است. مراجعه به بنگاه های مشاور املاک معمولا وقت زیادی از خریداران را می گیرد، به همین دلیل مشتریان برای جستجوی ملک به سایت ها و اپلیکشن هایی روی می آورند که اساسا برا خرید و فروش ملک طراحی نشده اند. خود همین کار باعث دردسرهای زیادی هم برای مشتریان و هم برای مشاورین املاک می شود.

درصورت استفاده مشاوران املاک از سامانه های هوشمند، می توان به بازار مسکن رونق دوباره ای داد، بازاری که چه مشاورین چه کاربران در فضایی امن با امکانات مخصوص بازار مسکن و با اطمینان کامل بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

از همین رو ما در گروه نرم افزاری داروگ برآن شدیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت، ساده برای استفاده مشاوران املاک، با قیمت مناسب و با تمام امکانات لازم و حتی فراتر از آن برای یک مشاور املاک به کمک این کسب و کارها شتافته و بتوانیم سهمی هر چند کوچک در شکوفایی اقتصاد این کسب و کارها و همچنین اشتغال زایی داشته باشیم.

قالب های ملکی گروه نرم افزاری داروگ، برپایه فناوری وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس بنا شده است. تمام قسمت های این قالب ها از زبان پارسی پشتیبانی کرده و به دلیل استفاده از جدیدترین فناوری ها در توسعه این وبسایت ها، ویرایش و طراحی مجدد آنها بسیار ساده و بدون نیاز به دانش کدنویسی انجام می شود. این وبسایت ها از پنل بسیار پیشرفته ای برخوردارند و همچنین قابلیت اتصال به تمام درگاه های پرداخت موجود در کشور را دارا می باشند. از لحاظ امنیتی این قالب ها کاملا رایگان بروزرسانی خواهند شد و بدلیل ماهیت وردپرسی جز امن ترین وبسایت ها محسوب می شوند.

ویژگی های برتر

ویژگی های خاص و برتر قالب های املاک گروه نرم افزاری داروگ
سئو قدرتمند

سئو به معنای اولیت این وبسایت ها بر سایر وبسایت ها در موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. تمام قالب های گروه نرم افزاری داروگ به دلیل استفاده از آخرین فناوری ها در مراحل توسعه، دارای اولویت بسیار بالایی در موتور های جستجو خواهند بود.

شخصی سازی بی نهایت

تمام قالب های فروش ملک گروه نرم افزاری داروگ، قابلیت شخصی سازی بی نظیری دارند. تغیر رنگ تمامی بخش ها، تغییر فونت، تغییر جایگاه المنتها و … . همچنین به دلیل کد نویسی حرفه ای انجام این تغییرات بدون دانش برنامه نویسی و از پنل ارائه دهنده و با نهایت سادگی صورت می پذیرد.

کاملا رسپانسیو

تمام قالب های فروش ملک گروه نرم افزاری داروگ، کاملا رسپانسیو و واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده اند به این معنی که که این وبسایت ها خود را با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق می دهند تا کاربر در هر دستگاهی از امکانات سایت بطور کامل استفاده کند.

پنل حرفه ای

قالب های گروه نرم افزاری داروگ، از پنل های حرفه ای مخصوص خریدار و فروشنده برخوردارند. تمام امکاناتی که که مشتری برای استفاده، و مشاور برای مدیریت املاک خود لازم خواهد داشت در این پنل ها گنجانده شده است. همچنین این پنل ها قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشند.

سازگاری با مرورگرها

تمام قالب های فروش ملک گروه نرم افزاری داروگ، با تمامی مرورگرهای موجود، در تمامی دستگاه ها و با هر سیستم عاملی سازگاری کامل دارند. همچنین ارائه بروزرسانی های منظم، پشتیبانی این وبسایت ها از فناوری های آینده را نیز تضمین می کند.

قیمت مناسب

شعار گروه نرم افزاری داروگ، فناوری برای همه می باشد. از همین رو سیاست قیمت گذاری ما به نحوی طراحی شده است که انواع کسب و کارها با هر میزان هزینه ای، بهترین وبسایت ممکن را داشته باشند. همچنین گروه داروگ در فواصل مختلف، جشنواره های فروش بی نظیری را ارائه می کند.

نمونه قالب های املاک

شما می توانید هر کدام از قالب های زیر و یا قالب سفارشی خود را سفارش دهید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی گروه نرم افزاری داروگ، در تمامی روز های هفته، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

متن جستجوی خود را تایپ کنید

سبد خرید