قالب ورزشی چیست؟

ورزش بخش جدا ناپذیری از زندگی ما انسان ها می باشد. در سال های اخیر رشد ورزش در کشور باعث شده است که علاقه مردم به پیگیری اخبار ورزشی بشدت روبه افزایش باشد تا جایی که درحال حاضر پربازدیدترین سایت ایرانی یک سایت ورزشی می باشد.

اگر علاقه به خبرنگاری ورزشی دارید، می توانید با یک هزینه ناچیز یک وبسایت ورزشی برای خودتان داشته باشید و با علاقه و پشتکار بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب کنید. قطعا درآمد حاصل از تبلیغات سایت های ورزشی شما را از راضی خواهد کرد.

از همین رو ما در گروه نرم افزاری داروگ برآن شدیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت، ساده برای استفاده، با قیمت مناسب و با تمام امکانات لازم و حتی فراتر از آن برای یک سایت ورشی، بتوانیم سهمی هر چند کوچک در توسعه ورزش و همچنین اشتغال زایی داشته باشیم.

قالب های ورزشی گروه نرم افزاری داروگ، برپایه فناوری وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس بنا شده است. تمام قسمت های این قالب ها از زبان پارسی پشتیبانی کرده و به دلیل استفاده از جدیدترین فناوری ها در توسعه این وبسایت ها، ویرایش و طراحی مجدد آنها بسیار ساده و بدون نیاز به دانش کدنویسی انجام می شود. این وبسایت ها از قابلیت های پیشرفته ای از جمله نتایج زنده، جدول لیگ ها، فروشگاه لوازم ورزشی، امکان قرار دادن ویدئو، لایو بلاگ و … برخوردار می باشند. از لحاظ امنیتی این قالب ها کاملا رایگان بروزرسانی خواهند شد و بدلیل ماهیت وردپرسی جز امن ترین وبسایت ها محسوب می شوند.

ویژگی های برتر

ویژگی های خاص و برتر قالب های ورزشی گروه نرم افزاری داروگ
سئو قدرتمند

سئو به معنای اولیت این وبسایت ها بر سایر وبسایت ها در موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. تمام قالب های گروه نرم افزاری داروگ به دلیل استفاده از آخرین فناوری ها در مراحل توسعه، دارای اولویت بسیار بالایی در موتور های جستجو خواهند بود.

شخصی سازی بی نهایت

تمام قالب های فروشگاهی گروه نرم افزاری داروگ، قابلیت شخصی سازی بی نظیری دارند. تغیر رنگ تمامی بخش ها، تغییر فونت، تغییر جایگاه المنتها و … . همچنین به دلیل کد نویسی حرفه ای انجام این تغییرات بدون دانش برنامه نویسی و از پنل فروشنده و با نهایت سادگی صورت می پذیرد.

کاملا رسپانسیو

تمام قالب های فروشگاهی گروه نرم افزاری داروگ، کاملا رسپانسیو و واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده اند به این معنی که که این وبسایت ها خود را با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق می دهند تا کاربر در هر دستگاهی از امکانات سایت بطور کامل استفاده کند.

پنل حرفه ای

قالب های فروشگاهی گروه نرم افزاری داروگ، از پنل های حرفه ای مخصوص خریدار و فروشنده برخوردارند. تمام امکاناتی که که مشتری برای خرید، و فروشنده برای مدیریت فروشگاه خود لازم خواهد داشت در این پنل ها گنجانده شده است. همچنین این پنل ها قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشند.

سازگاری با مرورگرها

تمام قالب های فروشگاهی گروه نرم افزاری داروگ، با تمامی مرورگرهای موجود، در تمامی دستگاه ها و با هر سیستم عاملی سازگاری کامل دارند. همچنین ارائه بروزرسانی های منظم، پشتیبانی این وبسایت ها از فناوری های آینده را نیز تضمین می کند.

قیمت مناسب

شعار گروه نرم افزاری داروگ، فناوری برا همه می باشد. از همین رو سیاست قیمت گذاری ما به نحوی طراحی شده است که انواع کسب و کارها با هر میزان هزینه ای، بهترین وبسایت ممکن را داشته باشند. همچنین گروه داروگ در فواصل مختلف، جشنواره های فروش بی نظیری را ارائه می کند.

نمونه قالب های ورزشی

شما می توانید هر کدام از قالب های زیر و یا قالب سفارشی خود را سفارش دهید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی گروه نرم افزاری داروگ، در تمامی روز های هفته، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

متن جستجوی خود را تایپ کنید

سبد خرید