قالب خدماتی چیست؟

در سال های اخیر به لطف توسعه اینترنت، شکل ارائه خدمات هم مانند سایر موارد تغییرات زیادی داشته است. امروزه شما می توانید با استفاده از اینترنت غذا سفارش دهید، فقط آرایشگاه بگیرید، سفارش تعمیر لوازم را ثبت کنید و … .

در ایران هر چند این موضوع با کشورهای پیشرفته قابل قیاس نیست، اما بنگاه های بزرگ اقتصادی وارد این عرضه شده اند و با ارائه خدمات اشتراکی سعی در گسترش سهم خود در بازار را دارند. این گونه کسب و کارها با تمام مزایایی که دارا می باشند، بصورت منطقی سهمی از سود کسب و کار مشتریان خود را به خود اختصاص می دهند که اگر شما مایل به استفاده از خدمات اشتراکی و تقسیم سود خود نباشید می توانید به آسانی سامانه خود را در زمینه های مختلف سفارش دهید و بدون کوچکترین هزینه جانبی، کسب و کار خود را بروز کنید.

قالب های خدماتی( رزرواسیون)گروه نرم افزاری داروگ، برپایه فناوری وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس بنا شده است. همچنین قاب های سفارشی PHP هم برای سفارش آماده می باشند تمام قسمت های این قالب ها از زبان پارسی پشتیبانی کرده و به دلیل استفاده از جدیدترین فناوری ها در توسعه این وبسایت ها، ویرایش و طراحی مجدد آنها بسیار ساده و بدون نیاز به دانش کدنویسی انجام می شود. این وبسایت ها طیف وسعی از مشاغا از جمله رستوران ها و کافه ها، آرایشگاه ها، خدمات منزل و تعمیرات و… را شامل می شود و همچنین قابلیت اتصال به تمام درگاه های پرداخت موجود در کشور را دارا می باشند. از لحاظ امنیتی این قالب ها کاملا رایگان بروزرسانی خواهند شد و بدلیل ماهیت جز امن ترین وبسایت ها محسوب می شوند.

ویژگی های برتر

ویژگی های خاص و برتر قالب های خدماتی گروه نرم افزاری داروگ
سئو قدرتمند

سئو به معنای اولیت این وبسایت ها بر سایر وبسایت ها در موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. تمام قالب های گروه نرم افزاری داروگ به دلیل استفاده از آخرین فناوری ها در مراحل توسعه، دارای اولویت بسیار بالایی در موتور های جستجو خواهند بود.

شخصی سازی بی نهایت

تمام قالب های رزرواسیون گروه نرم افزاری داروگ، قابلیت شخصی سازی بی نظیری دارند. تغیر رنگ تمامی بخش ها، تغییر فونت، تغییر جایگاه المنتها و … . همچنین به دلیل کد نویسی حرفه ای انجام این تغییرات بدون دانش برنامه نویسی و از پنل فروشنده و با نهایت سادگی صورت می پذیرد.

کاملا رسپانسیو

تمام قالب های رزرواسیون گروه نرم افزاری داروگ، کاملا رسپانسیو و واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده اند به این معنی که که این وبسایت ها خود را با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق می دهند تا کاربر در هر دستگاهی از امکانات سایت بطور کامل استفاده کند.

پنل حرفه ای

قالب های رزرواسیون گروه نرم افزاری داروگ، از پنل های حرفه ای مخصوص مشتریان و ارائه دهنده برخوردارند. تمام امکاناتی که که کاربران در یک سرویس رزرواسیون نیاز خواهند داشت در این پنل ها گنجانده شده است. همچنین این پنل ها قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشند.

سازگاری با مرورگرها

تمام قالب های رزرواسیون گروه نرم افزاری داروگ، با تمامی مرورگرهای موجود، در تمامی دستگاه ها و با هر سیستم عاملی سازگاری کامل دارند. همچنین ارائه بروزرسانی های منظم، پشتیبانی این وبسایت ها از فناوری های آینده را نیز تضمین می کند.

قیمت مناسب

شعار گروه نرم افزاری داروگ، فناوری برا همه می باشد. از همین رو سیاست قیمت گذاری ما به نحوی طراحی شده است که انواع کسب و کارها با هر میزان هزینه ای، بهترین وبسایت ممکن را داشته باشند. همچنین گروه داروگ در فواصل مختلف، جشنواره های فروش بی نظیری را ارائه می کند.

نمونه قالب های خدماتی

شما می توانید هر کدام از قالب های زیر و یا قالب سفارشی خود را سفارش دهید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی گروه نرم افزاری داروگ، در تمامی روز های هفته، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

متن جستجوی خود را تایپ کنید

سبد خرید